Novelty and Nobility in Learning and Design

دوره طلا سازی و جواهر سازی مقدماتی

10

جلسه

30

ساعت

1

در هفته

3

ساعتی

دوره طلا سازی و جواهر سازی مقدماتی
توضیحات دوره:

دوره طلا سازی و جواهر سازی مقدماتی

دوره طلا سازی و جواهر سازی مقدماتی یک فرصت مناسب برای ورود به شغل طلاسازی به عنوان یکی از پرسودترین مشاغل دنیا به شمار می رود. این شغل در کشورهایی که مهد مد و لایف استایل های مدرن هستند محبوبیت بیشتری دارد. شرکت های زیادی در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز افرادی را که ، دوره طلاسازی و جواهر سازی گذرانده اند و دارای گواهینامه معتبر هستند را به صورت حضوری یا دورکاری استخدام می کنند.

 

اگر شما نیز می خواهید در این صنعت وارد شوید و اطلاعات خود را درباره دوره طلاسازی و جواهر سازی مقدماتی کامل کنید در این مطلب از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد طراحی طلا و جواهر Gemodart متخصص در ارائه خدمات طراحی، تولید و آموزش طراحی طلا و جواهر با صدور مدرک بین المللی و همچنین مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور همراه شوید.

 

قبل از دوره طلا سازی مقدماتی، خلاقیت خود را محک بزنید!

اگر شما هم تا به حال به مغازه های طلافروشی مراجعه کرده باشید و یا جزافرادی هستید که به مد و اکسسوری های زینتی علاقمندید احتمالا متوجه شده اید که جواهرات زیبا و خلاقانه چگونه در همان نگاه اول جای خود را در دل مشتریان پیدا می کند. طراحی طلا و جواهر به صورت خلاقانه، نتیجه ایده های نابی است که در مراحل اولیه در ذهن طراحان طلا رقم می خورد. وقتی این ایده ها به لطف برگزاری دوره طلا سازی و جواهر سازی مقدماتی پیاده سازی می شود و به مرحله اجرا درمی آید آثار شما نیز در ویترین مغازه های طلافروشی بیش از هر چیزی نگاه مشتریان را به خود جلب می کند.

نتیجه این تاثیر گذاری، فروش بیشتر آثار و کسب درآمدهای میلیونی ست که مطمئنا در هر شغلی یک آرمان و اتفاق بی نظیر است. پس قبل از شرکت در دوره طلا سازی و جواهر سازی مقدماتی  خلاقیت خود را محک بزنید. اگر فردی خلاق هستید؛ به جزئیات اهمیت می دهید؛ به اندازه کافی تمرکز و حوصله دارید و ظرافت و زیبایی در ذهن شما حرف اول را می زند شغل طلاسازی برای دستیابی به درآمدهای رویایی بهترین گزینه در پیش روی شماست.

 

مزایای دوره طلا سازی و جواهر سازی مقدماتی

هر شغل دارای مزایا و معایب مختلفی است. افراد می توانند با توجه به شرایط، استعداد و علایق خود در هر رشته ای فعالیت کنند و به کسب درآمد بپردازند. دوره طلا سازی و جواهر سازی مقدماتی شما را برای شغل پرسود طلاسازی آماده می کند. این شغل علاوه بر سودآوری، به دلیل نقش هنر و خلاقیت در آن، بسیار محبوب است. اما چرا این شغل را بعد از گذراندن دوره طلا سازی و جواهر سازی مقدماتی به شما پیشنهاد می کنیم؟

 • شغل طلاسازی با توجه به گرایش مردم به مصرف زیورآلات در سرتاسردنیا آینده روشن و درآمد بالایی دارد.
 • هنر عنصر اصلی شغل طلاسازی است. بنابراین طلاساز علاوه بر انجام کار اقتصادی، یک هنرمند محسوب می شود و آثار او را می توان در گروه صنایع دستی فاخر و ارزشمند قرار داد.

 

 • شغل طلاسازی فرصت خوبی برای پیاده سازی استعدادهای نهفته افراد است. کسانی که به این شغل علاقمند هستند ضمن انجام فعالیتی آرام و لذت بخش، می توانند ایده و استعداد های خود را در قالب یک اثر هنری ارائه دهند.

 

با دوره طلاسازی و جواهر سازی در کار خود بدرخشید!

حالا که با مزایای شغل طلاسازی آشنا شدید وقت آن است که به شما بگوییم چگونه می توانید در این شغل بدرخشید و روز به روز پیشرفت کنید. آن چه در کنار ذوق و استعداد ذاتی برای موفقیت در شغل طلاسازی لازم است داشتن مهارت و تخصص کافیست. بدون مهارت و تجربه هر چقدر هم که به شغل طلاسازی علاقمند باشید نمی توانید دریچه ای تازه به روی ایده های خود بازکنید.

دوره طلاسازی و جواهر سازی مقدماتی آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد Gemodart به همین منظور ارائه می شود. شما با ثبت نام در این دوره (در سطوح مقدماتی و پیشرفته) می آموزید که چگونه ایده های ناب و دست نخورده خود را به صورت اصولی و حرفه ای در آثارتان نمایان کنید. بعد از کسب مهارت لازم و اخذ گواهینامه معتبر با تایید سازمان فنی حرفه ای کشور می توانید وارد بازار کار شوید و با روش هایی که می آموزید آثار خود را در تمام دنیا ارائه دهید.

 

ثبت نام در دوره مقدماتی طلاسازی

ثبت نام در دوره طلاسازی و جواهر سازی مقدماتی  اولین گام برای تحقق کسب و کار مستقل و درآمدزای شماست. در این دوره علاوه بر آموزش تخصصی مباحث طلاسازی، مهارت وتکنیک های لازم را نیز برای ورود به این شغل محبوب کسب می کنید. در ادامه مطلب به سرفصل های دوره های مختلف طلاسازی در آموزشگاه Gemodart  اشاره ای خواهیم داشت.

 

دوره مقدماتی طلاسازی

این دوره برای افراد مبتدی مناسب است. حضور در دوره مقدماتی شما را برای آموزش های پیشرفته تر در حوزه طلا و جواهر سازی آماده می کند. این دوره در 10 جلسه (30ساعت) ارائه می گردد.

  • مهمترین سرفصل های دوره طلاسازی مقدماتی:
  • معرفی ابزار ، ذوب فلزات ، نحوه عیار کردن ، آشنایی با دستگاه پرداخت
  • آموزش اره کاری ( ساخت اسم تلفیقی ، طرح هندسی ، اسلیمی )
  • آموزش جوشکاری
  • بررسی مدل های روز
  • آموزش ساخت انگشتری رینگی ، نحوه سایز کردن انگشتر ، سوهان کاری
  • آشنایی با حدیده کشی
 • ساخت گوی (تمرین کار با قالب خوشه)
 • ساخت انواع دیواره (ساده ، دو طبقه ، چهار چنگ )
 • ساخت انگشتر رکابی
 • الگو سازی برای انگشتر و آویز
 • ساخت انگشتر پایه ایتالیایی
 • ساخت مصنوعات تو خالی

با کارشناسان Gemodart در ارتباط باشید.

این مطلب با موضوع دوره طلا سازی و جواهر سازی مقدماتی، توسط تیم تولید محتوای سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد Gemodart (متخصص در ارائه خدمات طراحی، تولید و آموزش طراحی و ساخت طلا و جواهر)  گردآوری شد. در دوره های طلاسازی این آموزشگاه علاوه بر ایده پردازی و آشنایی با روش های پرورش خلاقیت خود به صورت عملی نحوه اجرای طرح های نهایی خود را نیز می آموزید.

اعطای گواهینامه معتبر بین المللی و مدرک سازمان فنی و حرفه ای این آموزشگاه شما را به راحتی برای ورود به بازار کار طلاسازی آماده می کند. فراموش نکنید طلاسازی جز مشاغل رقابتی است. بنابراین تمام تلاش خود را برای کسب مهارت و تخصص در این رشته بکار بگیرید و در این میان از مشاوره با افراد متخصص، باتجربه و اساتید مجرب آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد Gemodart غافل نشوید.

سرفصل های دوره مقدماتی:
_ معرفی ابزار ، ذوب فلزات ، نحوه عیار کردن ، آشنایی با دستگاه پرداخت
_ آموزش اره کاری ( ساخت اسم تلفیقی ، طرح هندسی ، اسلیمی )
_ آموزش جوشکاری
_ بررسی مدل های روز ساخته شده
_ آموزش ساخت انگشتری رینگی ، نحوه سایز کردن انگشتر ، سوهان کاری
_ آشنایی با حدیده کشی
_ ساخت گوی (تمرین کار با قالب خوشه)
_ ساخت انواع دیواره (ساده ، دو طبقه ، چهار چنگ )
_ ساخت انگشتر رکابی
_ الگو سازی برای انگشتر و آویز
_ ساخت انگشتر پایه ایتالیایی
_ ساخت مصنوعات تو خالی

مدرسین این دوره:
ثبتنام دوره:
محل برگزاری دوره:

میدان تجریش، خیابان جعفری، ساختمان اریانا، پلاک۸، طبقه۳، واحد۴

شرایط دوره:

این دوره 30 ساعته

در 10 جلسه

3 ساعتی،

بصورت 1 جلسه در هفته

برگزار می شود.

ثبت نام در دوره:

5,600,000 تومان

ابتدا نوع دوره را انتخاب کنید: