آیین نامه و مقررات شرکت در دوره های آموزشی

هنرجو و متقاضی محترم؛

ضمن تشکر از شما برای شرکت و حضور در آکادمی Gemod’art ، خواهشمندیم قوانین زیر را به دقت مطالعه کرده و سپس به ثبت نام در کلاس‌ها اقدام نمایید. بدیهی است پس از پذیرش قوانین، آکادمی Gemod’art هیچگونه مسئولیتی به جهت استثنا قائل‌شدن ندارد. علاوه بر این، این قوانین بر تمامی قوانین دولتی، غیر دولتی، خصوصی و سایر آموزشگاه های آزاد حاکم است. ثبت نام در دوره و هرگونه اعلام پذیرش قوانین (خوانده شده و یا خوانده نشده بر اثر بی‌دقتی، بی‌حوصلگی و کمبود وقت شما)، خوانده شده و لازم الاجرا تلقی می‌گردد.

 

ماده اول : انتخاب عنوان و زمان دوره

۱ . هنرجو موظف است قبل از ثبت نام در هر دوره‌ای، تحقیقات لازم و کامل از عنوان درسی، مدرس دوره و همچنین برنامه زمانبندی کلاس و تطابق برنامه زمانی کلاس با برنامه شخصی و تطابق عنوان کلاس با نیاز فردی خود را به عمل آورده، سپس اقدام به ثبت نام نماید. آکادمی Gemod’art، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نیاز و یا عدم نیاز افراد به دوره و همچنین هیچ مسئولیتی در قبال برنامه و زمان و یا تداخل کلاس با برنامه‌های دانشگاهی، فردی، کاری، سربازی، مهاجرتی و خانوادگی (و سایر موارد) افراد ندارد.

۲ . زمان برگزاری دوره ها به محض تکمیل ظرفیت میباشد و هنرجو موظف به شرکت در زمان اعلام شده است. در صورت عدم آشنایی با برگزاری دوره های آنلاین هنرجو میتواند به واحد پشتیبانی اطلاع دهد و آموزش لازم را پیش از شروع دوره دریافت کند.

 

ماده دوم : نحوه پرداخت و تسویه

۱ . در آکادمی Gemod’art، امکان پرداخت شهریه بصورت نقدی و اقساط وجود دارد. در صورتی که مایل به پرداخت به صورت اقساط هستید، میتوانید درخواست خود را در سایت یا واتساپ آکادمی ثبت کنید.

۲. در صورت تایید پرداخت به صورت اقساط، هنرجو موظف به پرداخت در زمان تعیین شده میباشد، در غیر این صورت آکادمی اختیار دارد هنرجو را از ادامه دوره منع کند.

 

ماده سوم : قوانین عمومی مالی

۱. شهریه‌ای که هنرجو پرداخت می‌کند، قابل انتقال به فرد دیگری (در هیچ دوره و ترم دیگری) نمی‌باشد.

۲. شهریه پرداخت شده هر دوره، صرفا برای همان دوره و در همان ترم خواهد بود. این شهریه قابل انتقال به دوره یا به ترم دیگری نمی باشد.

 

ماده چهارم : استرداد شهریه

۱. از آنجایی که ظرفیت کلاس‌های آکادمی Gemod’art محدود بوده و ثبت‌نام هر فرد عملاً منجر به تکمیل ظرفیت و عدم ثبت‌نام هنرجوی دیگری می‌شود، درخواست استرداد برای دوره های بین المللی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست و تحت هیج شرایطی وجه پرداختی بازگشت داده نخواهد شد، ثبت نام خود را پس از اطمینان کامل از شرایط تکمیل کنید.

۲.  درخواست استرداد شهریه برای دوره های عادی آکادمی Gemod’art، تنها به فاصله ۵ روز قبل از شروع دوره قابل ثبت و پیگیری خواهد بود. چنانچه هنرجو قبل از ۵ روز درخواست انصراف داشته باشد تمام وجه بصورت کامل مسترد میگردد. بنابراین درخواست انصراف‌های با فاصله کمتر و مساوی ۵ روز قبل از شروع دوره در شرایط استرداد ۷۰% مبلغ شهریه کل دوره قرار میگیرند. بدیهی است معیار تشخیص، بر پایه تاریخ تشکیل اولین جلسه کلاس است.

۳. در صورتی که پس از پرداخت مبلغ و حضور در اولین جلسه دوره هنرجو درخواست انصراف داشته باشد طبق قوانین ذکر شده ذیل استرداد مبلغ هنرجو انجام میگردد.

استرداد مبلغ بر اساس ساعات برگزار شده دوره صورت میگیرد:

– تا سقف ۱۰% از ساعات گذرانده شده کلاس، وجه استردادی ۶۰% مبلغ شهریه دوره خواهد بود.

– تا سقف ۱۰%۲۵% از ساعات گذرانده شده کلاس، وجه استردادی ۴۰% مبلغ شهریه دوره خواهد بود.

– بیش از ۲۵% از ساعات گذرانده شده کلاس، هیچگونه مبلغی مسترد نمیگردد.

۴.  توجه داشته باشید اگر وضعیت شما مشمول قانون استرداد گردد، مبلغ قابل استرداد، تا ۳۰ روز کاری برای شما استرداد داده می‌شود.

 

ماده پنجم : قوانین شرکت در دوره های حضوری

۱. هنرجوی حضوری موظف است تا برنامه‌های خود را طوری تنظیم نماید که حداقل ۱۰ دقیقه قبل از شروع کلاس در آکادمی Gemod’art حضور داشته باشد.

۲.  هنرجوی دوره برای حضور در جلسات امکان حضور بصورت آنلاین را در دوره ندارد. در صورت درخواست تغییر دوره از حضوری به آنلاین و موافقت آکادمی هیچ هزینه ای بازگشت داده نخواهد شد و دوره با همان شهریه حضوری ادامه پیدا خواهد کرد.

۳.  انجام تمارین تمامی جلسات در طول دوره الزامیست و هنرجو موظف به انجام تمامی تمارین دوره است.

درصورت عدم ارسال تمرین، واحد پشتیبانی و واحد آموزشی  میتوانند در مورد حضور و عدم حضور هنرجو در ادامه دوره بدون بازگشت شهریه دوره تصمیم گیری کنند.

۴. در زمان برگزاری کلاس آکادمی هیچگونه تصویر، ویدیو از کلاس را به اشتراک نمی گذارد و هنرجو موظف به حضور در جلسات است.

۵. در صورت غیبت بیش از ۲ جلسه در هر ۱۰ جلسه، واحد پشتیبانی و واحد آموزشی میتوانند در خصوص حضور و عدم حضور هنرجو در ادامه دوره بدون بازگشت شهریه دوره تصمیم گیری کنند.

۶. اشتراک گذاری تمارین چنانچه بدون فاش نموندن منابع مورد استفاده و ابزارها باشد بلامانع است و هنرجو در جهت حفظ محتوای دوره مسئول است.

۷. هنرجو موظف است حقوق انتشار مباحث دوره را رعایت کند و آکادمی، اشخاص، اساتید و آموزشگاه های دیگر را در مطالب و تمارین دوره نام نبرد و از تگ کردن آنان پرهیز کند.

۸. آکادمی میتواند تمارین ارسالی از جناب هنرجو را بنا بر صلاحدید مدرس و کارشناسان آکادمی در سایت ها و شبکه های اجتماعی آکادمی، در جهت رشد و مطرح نمودن هنرجویان به اشتراک بگذارد.

۹. مدرسین مجازند تا در مورد حضور یا حذف هنرجویانی که تمرین نمی‌کنند، تصمیم گیری نمایند. اختیار تصمیم گیری در مورد عدم حضور و حذف هنرجو در ادامه دوره، به عهده مدرس و آکادمی میباشد.

۱۰. هنرجو موظف است شخصاً در کلاس حضور پیدا کند و اجازه ندارد فرد دیگری را به عنوان جایگزین به کلاس بفرستد. در صورت مشاهده آکادمی میتواند طبق قوانین عمل کند.

۱۱. شرکت هنرجو در دوره به منزله پذیرفتن تمامی قوانین آکادمی خواهد بود و هنرجو موظف است با توجه به آیین نامه و دستورالعمل های آکادمی رفتار کند در غیر این صورت آکادمی میتواند بر اساس دستورالعمل ها و صلاحدید خود با هنرجو برخورد کند.

 

ماده ششم : قوانین شرکت در دوره های غیر حضوری (آنلاین)

۱.  تامین اینترنت پایدار با سرعت حداقل  kb512 توسط هنرجوی دوره الزامیست و آکادمی مسئولیتی در قبال قطعی اینترنت هنرجو ندارد.

۲.  هنرجوی دوره برای حضور در جلسات حتما از لپتاپ یا کامپیوتر شخصی استفاده کند و به هیچ عنوان نمیتواند از تلفن همراه برای حضور در جلسات استفاده کند. در صورت اتصال با تلفن همراه امکان پشتیبانی وجود ندارد.

۳. انجام تمارین تمامی جلسات در طول دوره الزامیست و هنرجو موظف به انجام تمامی تمارین دوره است.

درصورت عدم ارسال تمرین، واحد پشتیبانی و واحد آموزشی  میتوانند در مورد حضور و عدم حضور هنرجو در ادامه دوره بدون بازگشت شهریه دوره تصمیم گیری کنند.

۴.  در زمان برگزاری کلاس آکادمی هیچگونه تصویر، ویدیو از کلاس را به اشتراک نمی گذارد و هنرجو موظف به حضور در جلسات است.

۵. در صورت غیبت بیش از ۲ جلسه در هر ۱۰ جلسه، واحد پشتیبانی و واحد آموزشی میتوانند در خصوص حضور و عدم حضور هنرجو در ادامه دوره بدون بازگشت شهریه دوره تصمیم گیری کنند.

۶.  اشتراک گذاری تمارین چنانچه بدون فاش نموندن منابع مورد استفاده و ابزارها باشد بلامانع است و هنرجو در جهت حفظ محتوای دوره مسئول است.

۷.  هنرجو موظف است حقوق انتشار مباحث دوره را رعایت کند و آکادمی، اشخاص، اساتید و آموزشگاه های دیگر را در مطالب و تمارین دوره نام نبرد و از تگ کردن آنان پرهیز کند.

۸.  آکادمی میتواند تمارین ارسالی از جناب هنرجو را بنا بر صلاحدید مدرس و کارشناسان آکادمی در سایت ها و شبکه های اجتماعی آکادمی، در جهت رشد و مطرح نمودن هنرجویان به اشتراک بگذارد.

۹.  هنرجوی آنلاین موظف است تا برنامه‌های خود را طوری تنظیم نماید که حداقل ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس،در پلتفرم کلاس حضور داشته باشد.

۱۰. مدرسین مجازند تا در مورد حضور یا حذف هنرجویانی که تمرین نمی‌کنند، تصمیم گیری نمایند. اختیار تصمیم گیری در مورد عدم حضور و حذف هنرجو در ادامه دوره، به عهده مدرس و آکادمی میباشد.

۱۱.  هنرجو موظف است شخصاً در کلاس حضور پیدا کند و اجازه ندارد فرد دیگری را به عنوان جایگزین به کلاس بفرستد. در صورت مشاهده آکادمی میتواند طبق قوانین عمل کند.

۱۲. شرکت هنرجو در دوره به منزله پذیرفتن تمامی قوانین آکادمی خواهد بود و هنرجو موظف است با توجه به آیین نامه و دستورالعمل های آکادمی رفتار کند در غیر این صورت آکادمی میتواند بر اساس دستورالعمل ها و صلاحدید خود با هنرجو برخورد کند.

 

ماده هفتم : قوانین استفاده از بورسیه آموزشی

بنا به محدود بودن ظرفیت بورسیه های آموزشی، هنرجویان محترم دریافت کننده بورس آموزشی باید در نظر داشته باشند:

۱. غیبت بیش از یک جلسه در هر دوره تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نیست و در صورت غیبت بیش از یک جلسه، آموزش امکان همراهی در ادامه دوره را تحت هیچ شرایطی به هنرجو نمیدهد.

۲.  در صورت عدم حضور فعال هنرجو در زمان برگزاری و طول دوره، استاد و آموزش بدون اعلام قبلی میتوانند در خصوص حضور و عدم حضور هنرجو در ادامه دوره تصمیم گیری کنند.

۳.  انجام تمامی تمرینات دوره ها در هر جلسه الزامی میباشد، بدیهیست در صورت عدم تمرین، هنرجو امکان همراهی در ادامه دوره را نخواهد داشت.

۴.  آکادمی Gemod’art اطلاعات افراد بورسیه شده را به هیچ عنوان منتشر نمیکند و تمامی هنرجویان دریافت کنند بورسیه میتوانند برای دریافت مدرک پس از پایان دوره اقدام کنند.

 

ماده هفتم :  صدور گواهی پایان دوره

۱.  برای دریافت گواهی، لازم است هنرجو پیش تر تصویر کارت ملی خود را برای پشتیبان آکادمی در جهت تکمیل ثبت نام و احراز هویت ارسال کند. همچنین هنرجو میتواند در سایت عضو شود و تمامی مدارک لازم را در پنل کاربری خود بارگزاری کند، مشخصاً صحت اطلاعات وارد شده الزامیست.

۲.  صدور گواهی مستلزم کسب نمره از طریق مشارکت در طول دوره و انجام تمرین‌ها و تحویل پروژه پایانی می‌باشد.

۳.  هنرجویانی که بیش از دو جلسه غیبت داشته باشند امکان درخواست برای صدور مدرک ندارند.

۴.  گواهینامه های آکادمی Gemod’art تماماً بصورت فایل PDF  و با کد استعلام GMA-Code صادر میشوند.

۵.  مدارک هنرجوی هر دوره پس از تایید مدرس دوره و کارشناس آموزش تا ۶۰ روز کاری صادر میگردند و برای هنرجویان ارسال میشوند.

۶.  Recommendation Letter بر پایه درخواست هنرجو و صرفا برای هنرجویان مورد تایید از نظر فعالیت و توانایی، صادر می‌گردد. صدور این نامه، مستلزم تایید مدرس دوره و مدیریت آکادمی Gemod’art بوده. برای صدور این نامه، هنرجو می بایست مدارک کافی (از جمله شماره پاسپورت، شماره ملی، نام دانشگاه مقصد، نام پروفسور مربوطه، شهر و کشور مقصد، کلیه نمونه کارها و …) را ارائه دهد. تاییدیه این نامه بصورت ایمیل نیز به دانشگاه مربوطه ارسال خواهد شد. این نامه صرفا به زبان انگلیسی (و نه فارسی) صادر می‌گردد.

۷.  تنها هنرجویانی میتوانند برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای اقدام کنند که استاد و واحد آموزش نام آنها را برای شرکت در آزمون و ثبت نام تایید کنند، اعطا مدرک فنی و حرفه ای جزو تعهدات آکادمی نمیباشد.

 

ماده نهم: فورس ماژور

۱.  مطابق ماده ۲۲۷ قانون مدنی ایران فورس ماژور یا قوه قهریه حادثه‌ای است که نمی‌توان آن را به متعهد مربوط دانست، اعم از این‌ كه ارتباطی با قلمرو فعالیت متعهد داشته و « حادثه غیرمترقبه » تلقی شود یا صرفاً ناشی از عوامل بیرونی باشد. بر اساس این قانون، فورس ماژور استثنایی بر اصل « لزوم وفای به عهد » می‌باشد. موارد فورس ماژور در موقعیت‌هایی اعمال می‌شوند که در آن، شرایط موجود نسبت به قبل تغییر کرده است به نحوی که این شرایط نسبت به آنچه که طرفین انتظار داشتند بسیار متفاوت بوده است. در این صورت فورس ماژور موجب برائت متعهد و معافیت آکادمی Gemod’art از مسئولیت است و متعهدله نمی‌تواند به علت عدم اجرای قرارداد، مطالبه خسارت كند.