درباره

با بکارگیری تکنیک‌های روز و ابزارآلات پیشرفته بصورت کاملاً تخصصی در زمینه ارائه خدمات طراحی، تولید و آموزش طراحی طلا و جواهرات فعالیت دارد و با برند‌ها و کارخانه‌های مطرح در داخل و خارج از کشور در زمینه‌های مختلف صنعت طلا و جواهر ازجمله‌ایده پردازی، طراحی، تولید و مارکتینگ همکاری دارد.

در آکادمی یک محیط آموزشی حمایتگر و خلاقانه‌ای را ایجاد کرده‌ایم که با بینشی نوین و راه‌های ایجاد خلاقیت‌های جدید زنده است. همراه با طراحی و ساخت جواهرات هنرجویان ما ایده‌های جدید و راه‌های جدیدی برای آینده‌ای بهتر در این صنعت ایجاد می‌کنند که این روحیه حمایت‌گرانه آکادمی به هنرجویان خود کمک می‌کند تا پس از پایان دوره نیز بتوانند ارتباط خود را با مدرسین و مجموعه حفظ کنند و هرگونه سؤال یا اشکال در مبحث دوره را برطرف کنند و با کمک Gemod’art به بازار کار معرفی شوند.

خلق پروژه‌ها و تمرین‌های خلاقانه provoking-thought توانایی تصور آینده‌ای جدید در هنرجویان ایجاد می‌کند که با استفاده از راه حل‌های ابتکاری و به روز این هنر می‌توانند آینده شغلی روشنی برای خود رغم بزنند و طراحانی برتر شوند.

پخش ویدیو

گروه آموزشی آکادمی Gemod’art از برترین و حرفه‌ای‌ترین اساتید مطرح در حوزه فعالیت‌های تخصصی خود هستند که دارای افتخارات و جوایز بین‌المللی متعدد و همچنین داوری مسابقات بین‌المللی نیز هستند.

دوره‌های آموزشی حضوری و آنلاین ما با پیشرفته‌ترین امکانات بر پایه تمرکز بر مهارت‌های عملی، دانش و فلسفه دیزاین و خلق آثاری نوین بناشده و همین عوامل مؤثر بر رضایت، همراهی و افزایش هنرجویان داخل و خارج از کشور در Gemod’art است. پذیرش هنرجویان از سراسر دنیا و همراهی کردن آنها در بازار کار بین‌الملل گواه بر توانایی و موفقیت در مسیر صحیح آموزشی است که در آن قدم نهاده‌ایم.

ما نیازهای علمی هنرجویان را به‌روزرسانی می‌کنیم و اطلاعات او را گسترش می‌دهیم، کپی برداری و استفاده از ایده‌ها و طرح برندهای مطرح دنیا را نکوهش کرده و بر خلاقیت تأکید داریم. همچنین روحیه کاوشگری، کنجکاوی فکری، ریسک‌پذیری، همکاری گروهی و نوآوری، دلسوزی و صداقت را پرورش می‌دهیم تا بتوانند با کیفیت بالای فراگیری در دوره‌های گذرانده شده در مجموعه، که نوین‌ترین دوره‌ها را ارائه می‌دهد، فرصتی فراهم کرده باشیم برای پرورش طراحانی خالق در مسیری حرفه‌ای و آینده کاری درخشان.

خانواده ما

instructor

هومن افتخاریان

جوان نگین

نیما باوردی

instructor

ملیکا اعتمادی

instructor

محمد مزرعتیان

instructor

احسان بهاری

ستاره قانع

پویا حسین زاده

instructor

محمد افخمی

ابوالفضل افتخاریان

instructor

آیدین اردجمندی

Yao Chuan

عضو خبرنامه ما شوید تا از جدیدترین دوره ها و اخبار وبسایت آگاه شوید