Novelty and Nobility in Learning and Design

دوره بین المللی دیجیتال پینتینگ طلا و جواهر

8

جلسه

16

ساعت

2

در هفته

2

ساعتی

دوره بین المللی دیجیتال پینتینگ طلا و جواهر
توضیحات دوره:

ورود افراد به دوره گزینشی بوده و تنها پس از واریز وجه و مصاحبه امکان حضور و عدم حضور هر فرد مشخص میگردد، در صورت عدم قبولی وجه واریزی عودت داده خواهد شد.

ابزار مورد نیاز:

آیپد، قلم نوری، برنامه Procreate

در نقاشی دیجیتالی، هنرمند با استفاده از تکنیک‌های نقاشی به خلق آثار هنری خود به صورت مستقیم روی کامپیوتر می‌پردازد. تمامی برنامه‌های استفاده شده برای نقاشی دیجیتالی سعی کرده‌اند که از ابزارهای فیزیکی این هنر برای خلق افکت‌های نقاشی استفاده کنند، خصوصاً قلم موهای نقاشی که در بسیاری از برنامه‌ها به صورت دیجیتالی به سبک‌های مختلف قدیمی مثل رنگ روغن، آب رنگ، آکریلیک، پاستل ویا حتی ابزار رنگ پاش مورد استفاده قرار می‌گیرند و همچنین هنرمندان می‌توانند قلم موی خود را از ترکیب بافت تصویری و اشکال مختلف ایجاد نمایند، این توانایی برتری‌های آشکار نقاشی دیجیتالی نسبت به سنتی را نمایان می‌سازد.

نقاشی دیجیتالی در عرصه هنر بسیار رشد کرده‌است، از این هنر بیشتر در طراحی مفهومی فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و بازی‌های ویدئویی استفاده می‌شود.

برخی از نرم‌افزارهای طراحی دیجیتالی به کاربران محیطی مشابه یک بوم نقاشی فیزیکی را می‌دهند. از دیگر ابزاری که به رسم تصاویر به کاربران کمک می‌کند تبلتهای گرافیکی هستند که داری صفحه‌ای مسطح و همچنین یک قلم مخصوص هستند که به کاربر این امکان را می‌دهند تا خطوط ترسیم شده خود را مستقیماً به کامپیوتر انتقال دهند و تسلط بیشتری روی طرح خود داشته باشند.

نقاشی دیجیتالی دارای مزایا و همچنین معایبی است، در حالی که به هنرمند این اجازه را می‌دهد تا به راحتی با ابزارهای موجود در برنامه‌ها به صورت آزادانه کار کند اما برخی معتقدند هنوز هم هنرمندان، تسلط بیشتری روی بوم نقاشی که به صورت فیزیکی وجود دارد و قلم مویی که در دست می‌گیرند دارند

علاقه مندان به دیجیتال پینتینگ و تصویرسازی

در پایان این دوره افراد قادر خواهند بود با تسلط به تکنیکهای ترسیم و رنگ آمیزی، ایده ها و طرح های خود را جهت ارائه به تولیدکنندگان، مشتریان و شرکت در مسابقات به بهترین نحو پرزنت کنند.

مدرسین این دوره:
ثبتنام دوره:
ثبت نام در دوره:

13,700,000 تومان