Novelty and Nobility in Learning and Design

پورتفولیو و رزومه نویسی

3

جلسه

7.5

ساعت

3

در هفته

2.5

ساعتی

پورتفولیو و رزومه نویسی
توضیحات دوره:

مشکل اساسی که بسیاری از طراحان برای پیدا کردن شغل مورد علاقه خود دارند نداشتن یک رزومه کامل و صحیح است. اگر طراح هستید و یا کسب و کارتون مرتبط با طراحان هستش مطمئنا تجربیات در مصاحبه دادن و بررسی رزومه و سوابق کاری تون دارید.

مطمئنا بسیاری از طراحان هستند که قابلیت های مناسبی برای فعالیت های کاری دارند، اما با بی توجهی و اهمیت ندادن به رزومه و پورتفولیوی خودشون موقعیت های بسیار مناسبی رو به راحتی از دست می دهند.

برای اینکه شما بتوانید با گروه های حرفه ای در زمینه های مختلف طراحی وارد همکاری شوید نیاز است که توانایی ها، تجربیات، دستآوردها، تحصیلات تخصصی خود را به آنها معرفی کنید تا با ویژگی های شما آشنا شوند. داشتن یک رزومه صحیح می تواند این کار را به سادگی برای شما انجام دهد. البته مورد دیگری که برای طراحان نیاز است داشتن پورتفولیو (Portfolio) مناسب در کنار رزومه که تکمیل کننده آن است. معمولا توانایی و کیفیت طراحان بیشتر از بخش پورتفولیوی (Portfolio) آنها مشخص می شود.

همه افرادی که به دنبال کسب جایگاه شغلی هستند و یا می خواهند جایگاه شغلی خود را ارتقاء دهند می توانند با استفاده از اصولی که در این دوره اشاره شده است تمام توانایی های خود را در رزومه بصورت کاربردی و زیبا ارائه دهند. تهیه یک رزومه تخصصی و درکنار پورتفولیو برای طراحان دارای ویژگی هایی است که در این دوره کاملا به آنها می پردازیم.

نکته اینجاست که خیلی از افراد برای تجهیزات، نرم افزارها و آموزش های تخصصی سرمایه گذاری زمانی و مادی بسیار زیادی می کنند. غافل از اینکه برای کسب جایگاه شغلی مناسب داشتن یک دفترچه رزومه می تواند موفقیت و پیشرفت آنها را بشدت تحت تاثیر قرار دهد.

تمامی رشته ها و کسب و کارها

در پایان  این دوره افراد قادر خواهند بود با تسلط به تکنیک ها و استاندارد های رزومه نویسی، پورتفولیو و رزومه شخصی خود را داشته باشند.

مدرسین این دوره:
ثبتنام دوره:

شرایط دوره:

این دوره 7.5 ساعته

در 3 جلسه

2.5 ساعتی،

بصورت 3 جلسه در هفته

برگزار می شود.

این دوره برگزار شده است و امکان ثبت نام وجود ندارد

ابتدا نوع دوره را انتخاب کنید:
هنوز در ثبت‌نام دوره مردد هستید؟!

در جلسه رایگان دوره شرکت کنید

جهت مشاهده لینک ثبت‌نام در جلسه رایگان دوره لازم است در سایت ثبت‌نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.