Novelty and Nobility in Learning and Design

جلسه رایگان آشنایی با پورتفولیو و رزومه نویسی

رزومه کاری تصویری یا پورتفولیو که غالباً تا چند سال اخیر به عنوان بخشی از رزومه کاری طراحان داخلی و معماران بود اکنون تبدیل به بخش مهمی در ارائه رزومه فردی بدون توجه به رشته و حوضه کاری شده است. تعریف ساده پورتفولیو عبارت است از بیان متن به همراه یک تصویر که گویا و واضح باشد و حتی بدون خواندن متن نیز مفهوم کلی را برساند.

از پورتفولیو برای نشان دادن پروژه‌های طراحی صنعتی، معماری داخلی و عمران بیش از سایر موارد استفاده شده است.

این جلسه رایگان برگزار شده است و امکان ثبت نام وجود ندارد

توضیحات جلسه رایگان:

جلسه رایگان آشنایی با پورتفولیو و رزومه نویسی

نحوه رزومه نویسی و پورتفولیو طراحان

مشکل اساسی که بسیاری از طراحان برای پیدا کردن شغل مورد علاقه خود دارند نداشتن یک رزومه کامل و صحیح است. اگر طراح هستید و یا کسب و کارتون مرتبط با طراحان هستش مطمئنا تجربیات در مصاحبه دادن و بررسی رزومه و سوابق کاری تون دارید.

مطمئنا بسیاری از طراحان هستند که قابلیت های مناسبی برای فعالیت های کاری دارند، اما با بی توجهی و اهمیت ندادن به رزومه و پورتفولیوی خودشون موقعیت های بسیار مناسبی رو به راحتی از دست می دهند.

برای اینکه شما بتوانید با گروه های حرفه ای در زمینه های مختلف طراحی وارد همکاری شوید نیاز است که توانایی ها، تجربیات، دستآوردها، تحصیلات تخصصی خود را به آنها معرفی کنید تا با ویژگی های شما آشنا شوند. داشتن یک رزومه صحیح می تواند این کار را به سادگی برای شما انجام دهد. البته مورد دیگری که برای طراحان نیاز است داشتن پورتفولیو (Portfolio) مناسب در کنار رزومه که تکمیل کننده آن است. معمولا توانایی و کیفیت طراحان بیشتر از بخش پورتفولیوی (Portfolio) آنها مشخص می شود.

همه افرادی که به دنبال کسب جایگاه شغلی هستند و یا می خواهند جایگاه شغلی خود را ارتقاء دهند می توانند با استفاده از اصولی که در این دوره اشاره شده است تمام توانایی های خود را در رزومه بصورت کاربردی و زیبا ارائه دهند. تهیه یک رزومه تخصصی و درکنار پورتفولیو برای طراحان دارای ویژگی هایی است که در این دوره کاملا به آنها می پردازیم.

نکته اینجاست که خیلی از افراد برای تجهیزات، نرم افزارها و آموزش های تخصصی سرمایه گذاری زمانی و مادی بسیار زیادی می کنند. غافل از اینکه برای کسب جایگاه شغلی مناسب داشتن یک دفترچه رزومه می تواند موفقیت و پیشرفت آنها را بشدت تحت تاثیر قرار دهد.

بر همین اساس ما در این دوره قدم به قدم و بصورت کاملا کاربردی شما را برای موفقیت در تهیه دفترچه رزومه همراهی می کنیم تا بتونید به جایگاه شغلی مورد نظر خودتون دست پیدا کنید.

آشنایی با پورتفولیو و رزومه نویسی

زمان برگزاری جلسه رایگان:

شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۱
ساعت 18:30:00~ 19:30:00

این جلسه رایگان برگزار شده است و امکان ثبت نام وجود ندارد

مدرسین این دوره:

ثبت نام در جلسه رایگان:

جهت مشاهده لینک ثبت‌نام لازم است در سایت ثبت‌نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید. 

ورود | ثبت نام

ورود و ثبت نام یکپارچه آموزشگاه جمودارت!